.





ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

Δείτε μας στο FACEBOOK

  Photo Page_1

Photo Page_2

Contact Page

ΡΕΚΟΡ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

OLYMPIC GAMES 2016 - RIO / BRAZIL

17TH FINA WORLD CHAMPIONSHIPS | BUDAPEST 2017 | 14 - 30 JULY, 2017  
 FINA Εγκεκριμένα Μαγιό 2015
ΖΩΗ ΔΗΜΟΣΧΑΚΗ "ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ"
Πως να γνωρίσεις καλύτερα τον αγωνιστικό εαυτό σου....

ΝΑΙ στο βάθρο....    ΟΧΙ στο βόθρο.......

 Ξέρουμε τι ζητάμε απο τα παιδιά μας?

Γονείς & ο ρόλος τους  (Νικολόπουλος Αλεξ.)

Αθλητική Απόδοση

Επικοινωνήστε μαζί μας

ΜΑΘΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ DOPING

ΝΟΜΟΣ 4115 / Αρ. φύλλου 24 / 30/1/2013, ΑΡΘΡΟ 38 - ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

 ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ 2015-6 (17.11.15)

 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 12.10.2015

Ο 10-λογος του καλού κολυμβητή

Δύο είναι οι λέξεις...

ΚΑΘΕ ΠΕΡΣΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ (Αγγ.Κουρή)..

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 2015-16
ΟΡΙΑ 2015-16 & ΑΘΛΗΤΕΣ

 Επιστημονικά Άρθρα (Τουράκη-Βάσιου Μαρία)

Τρόπος Ζωής, Τότε.. στο πίσω κάθισμα  

ΑΣΦΑΛΗΣ ΧΡΗΣΗ του ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ

ΟΡΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 2016
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ & ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ
Προπονητές & Εμπιστοσύνη ? (Μετάφ. Τουράκη Μ.)

Link για να ‘’αλλάξουν ’’ οι γονείς θα βγεί ποτέ ;

THE 2016 PROHIBITED LIST  (01 January 2016)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΡΕΚΟΡ
ΠΙΣΙΝΑ 50m ΠΙΣΙΝΑ 25m
 Η παρέα μας μεγαλώνει συνέχεια (163)
 

ΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OPEN - ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 14-30 JULY'17 (KOE 12.07.16 14:44)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  2016 Π-Κ-Ε-Ν

ΒΟΛΟΣ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 14-21/7/2016

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ  

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  2016 Π-Κ-Ε-Ν

ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Θεσ/νικη 21-24/7/ 2016

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ /ΑΓΩΝΙΣΜΑ  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ      

ΚΟΕ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2016 ΠΠ+ΠΚ Α-Β

ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛ.ΒΟΛΟΥ 14-17/ 7/ 2016

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ /ΑΓΩΝΙΣΜΑ  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ   

ΚΟΕ

16th ISF Gymnasiade 2016 - (Trabzon 13-16.07.16)
43 ARENA EUROPEAN JUNIOR - (HODMEZOVASARHELY 6-10.7.16)
Τσέτσο Γκολομέεβ 2016 - (Ηράκλειο 2-3.7.16)  
ΩΚΕΝΟΣ Masters 2016 - (O.S.C.  2-3.7.16)  
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2016 ΟΡΕΝ - (Ιωάννινα 2.7.16)  
ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2016 - (Βουλιαγμένη 2-3.7.16)  Προαγ  Aγων
ΚΑΒΑΛΑ 2016 - (Καβάλα 1-2.7.16)  
Mediterranean Cup - COMEN - (Malta 25-26.6.16)  
2η Θερινή Ημερίδα Ορίων - (Θεσ/νίκη 25-26.6.16)  
ΔΕΛΦΙΔΙΟΙ 2016 - (Αιγάλεω 25-26.6.16)    ΚΟΕ 
Πανελλήνιοι 11-12 ετών -(Περιστέρι 24-26.6.16) 11-12 ετ
Πανελλήνιοι   9-10 ετών -(Χαϊδάρι 24-25.6.16) 9ετ 10ετ
2η Θερινή Ημερίδα Ορίων -(Περιστέρι 18-19.6.16)
2η Θερινή Ημερίδα Ορίων -(Βόλος 19.6.16)
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ-(Χανιά 18-19.6.) ΑγωνΠρ.Ατ Πρ.Ομ
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ-(Καβάλα 18.6.) ΑγωνΠρ.Ατ Πρ.Ομ
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ -(Χίος 17-18.6.16)
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ - (Χαλκίδα 18.6.) Αγων Προαγ
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ - (Άρτα 18.6.16)
ΘΕΡΙΝΟΙ 9-10-11-12 ετων - (Βόλος 18.6.16) Ατομ  Ομαδ
ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΝ 2016 -(Άλιμος  10-12.6.16)   ΚΟΕ
«Κοκοβιοί και Λύχνοι» 7-8 ετών -(Μεταμόρφωση  11.6.16)
9οι ΔΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - (Γέρακας  11.6.16)
ΘΕΡΙΝΟΙ 9-10 ετών - (Χαϊδάρι  05.6.16) 9ετ  10ετ  
ΘΕΡΙΝΟΙ 11-12 ετών - (Περιστέρι  04-05.6.16) 
ΘΕΡΙΝΟΙ 9-10-11-12 ετων - (Θεσ/νίκη 03-05.6.16) Ατομ  Ομαδ
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ - (Καλαμάτα  4-5.6.16)
Διασυλ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΗΡ. - (Ηράκλειο 4-5.6.16)
Κ΄ΙΩΝΙΚΟΙ 2016 - (Βόλος 28-29.5.16) Ατομ  Ομαδ Photos
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ 2016 - (Θεσσαλονίκη 27-29.5.16)
ΡΕΣΤΕΙΑ 2016 - (Π.Φάληρο 29.5.16)   Photos
 LEN EuropeanAquatics Championships - (London 16-22/5/16)
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -
(Χανιά 21-22.5.16)
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ - (Ιωάννινα 22.5.16)
ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 2016 -
(Θεσ/νίκη  21-22.5.16)
15ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2016 -
(Χαϊδάρι  21-22.5.16) Επιλεκτα
15α ΤΣΙΤΕΙΑ 2016 -
(Ιλίσια 20-22.5.16) Αγων Προαγ
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Πάτρα 21.5.16)
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Χαλκίδα 21.5.16) Αγων Προαγ
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Καβάλα 21.5.16) Αγων Προαγ
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Βόλος 14.5.16) Αγων Προαγ
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων - (Θεσσαλονίκη 14-15.5.16)  
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων - (Ηλιούπολη 14-15.5.16)
"ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ" 2016 - (Καλαμάτα 7-8.5.16) 
ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 2016 - (Αλεξ/πολη 7-8.5.16) Αγων  Προαγ
45 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 2016 - (Περιστέρι 7-8.5.16) 
AKROPOLIS GRAND PRIX 2016 - (Alimos 6-8.5.16)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR - (Θεσ/νίκη 7.5.16) 
BALKAN JUNIOR 2016 - (Volos 23-24.4.16) 
ΙΓ'ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ - (Περιστέρι 22-24.4.16)  Αγων Προαγ
9α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2016 - (Ιωάννινα 23-24.4.16) 
ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2016 - (Καβάλα 23-24.4.16) Ατομ  Ομαδ
34α ΝΙΟΒΕΙΑ - (Θεσ/νίκη 23-24.4.16) 
11o Κύπελλο Ευρίπου - (Χαλκίδα 23-24.4.16) 
ΔΙΑΣΥΛ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ΕΤΩΝ - ΟΦΗ - (Ηράκλειο 23.4.16) 
ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10 ετών - (Νίκαια 17.4.16)  Ατομ Ομαδ
ΗΜΕΡΙΔΑ 11-12 ετών - (Νίκαια 16-17.4.16)  Ατομ Ομαδ
ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10-11-12ετ - (Θεσσαλονίκη 16-17.04.16)  Ατομ Ομαδ
ΔΙΑΣΥΛ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - ΗΡ91 - (Ηράκλειο 16.4.16) 
ΚΔ΄ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2016 - (Λάρισα 16.4.16) 
ΓΛΑΥΚΟΣ 2016 - ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ - (Περιστέρι 8-10.4.16) 
Multinations Junior Swimming Meeting - (Sofia 02-03.4.16)  
Multination Youth Swimming Meet - (Limassol 02-03.4.16)  
2οι ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ MASTERS 2016- (Θεσ/νίκη 02-03.4.16)  
ΟΣΦΠ 2016 Αγων+Προαγων- (Πειραιάς 01-03.4.16)  
Ημερίδα Ορίων & 11-12ετών - (Βόλος 02.4.16)  
Swim Open Stockholm - (Stockholm 30.3-02.4.16)  
ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ 2016 - (Πειραιάς 26-27.3.16)  
4οι ΑΓΩΝΕΣ "ΝΑΟΥΣΑ 2016"  - (Νάουσα 26-27.3.16)  Ατομ Ομαδ
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Αλεξ/πολη 12.3.16)  Ατομ Ομαδ
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016 - (ΟΑΚΑ 04-06.3.16)  
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΛΥΚΕΙΩΝ 2016 - (ΟΑΚΑ 04-06.3.16)  
ISM International Swim Meeting - (Berlin 04-06.3.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Ηράκλειο 05-06.3.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Λάρισα 05.3.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10ετ - (Πειραιάς 28.2.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 11-12ετ - (Νίκαια 27-28.2.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Τρίπολη 27.2.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Θεσ/νίκη 26-28.2.16)  Ατομ Ομαδ
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ ΒΟΡ.ΕΛΛΑΔΟΣ - (Θεσ/νίκη 19-21.2.16)  Ατομ Ομαδ
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΟΣ Π-Κ Ε-Ν - (Νίκαια 19-21.2.16)  
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΤ.ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΠ,ΠΚ Α+Β - (Νίκαια 12-14.2.16)  
AΡΗΣ*ΤΕΙΑ 2016 - (Θεσσαλονίκη 06-07.2.16)  
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Λάρισα 06.02.16)
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων   & Προαγων - (Αλεξ/πολη 06.02.16)
2η Χειμ.Ημερίδα 9-10ετών - (Πειραιάς 31.1.16)  
2η Χειμ.Ημερίδα 11-12ετών - (Ν.Σμύρνη 30-31.1.16)
2η Χειμ.Ημερίδα 9-10-11-12ετ - (Θεσ/νίκη 30-31.01.16) Ατομ Σκυτ
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγων- (Ηράκλειο 30-31.1.16)
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγων- (Χαλκίδα 30.1.16)
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγων- (Πάτρα 30.1.16)
18th Luxembourg Euro-Meet 2016 - (Luxembourg 29-31.01.16)
FFN Golden Tour - Camille Muffat - (Nice 22-24.01.16)
Flanders Speedo Cup 2016 - (Belgium 23-24.01.16)
4th Swimming Cup Ioannina - (Ιωάννινα 23-24.01.16) Ατομ Σκυτ
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣ΄78 - (Νίκαια 22-24.01.16)
ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2016 - (Βόλος 22-24.01.16)
ΑΓΩΝΕΣ MASTER - (Πτολεμαίδα 16-17.01.16)
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετ - ΝΟΗ - (Ηράκλειο 16.01.16)
Β΄ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - (Καβάλα 16.01.16)
7ο ΚΥΠ.ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ & ΘΥΣΙΑΣ-(Νίκαια 15-17.01.16)
2η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Ν.Σμύρνη 9-10.01.16)
2η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Νίκαια 9-10.01.16)
2η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Θεσ/νίκη 9-10.01.16)
Διασυλλογική Ημερίδα Ορίων ΕΓΟΗ - (Ηράκλειο 9.01.16)
Ημερίδα Ορίων & 11-12ετών - (Λάρισα 9.01.16) Αγων Προαγ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - (Καρπενήσι 19-20.12.15) 
ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2015 - (Καρδίτσα 19-20.12.15)
Ημερίδα προαγων-ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - (Ηράκλειο 19.12.15)
1η Χειμ.Ημερίδα 11-12ετών - (Ν.Σμύρνη 19-20.12.15)
7οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ 2015 - (Πτολεμαίδα 18-20.12.15) Αγων Αγων Σκυτ
7οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ 2015-(Πτολεμαίδα 18-20.12.15) Προαγ Προαγ Σκυτ
IV Campionato Nazionale Invernale OPEN - (Riccione 18-19.12.15)
Διασυλλογικοί αγώνες 25m - (Χανιά 13.12.15)
Διασυλλογική ημερίδα ορίων ΟΦΗ - (Ηράκλειο 12.12.15)
1η Χειμ.Ημερίδα 9-10ετών - (Πειραιάς 13.12.15)
Swimming Christmas Cup 2015 - (Πάτρα 11-13.12.15)     
Amsterdam Swim Cup 2015 - (Amsterdam 11-13.12.15)
1η Ημερίδα Προαγων - (Θεσ/νίκη 12-13.12.15)  ΑΤΟΜ ΣΚΥΤ
"ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2015" - (Αλεξ/πολη 12-13.12.15)
Τακτική Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Λάρισα 12.12.15)
LEN EUROPEAN SHORT COURSE CHAMP - (Netanya 2-6.12.15)
23α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 2015 - (Θεσ/νίκη 04-06.12.15)
10ο ΚΥΠΕΛΛΟ - 30 ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΑΤ - (Τρίπολη 05-06.12.15)
ΙΗ΄ΑΓΩΝΕΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - (Δράμα 05-06.12.15)
Τακτική Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Χαλκίδα 05.12.15)
TSANIO INTERNATIONAL MEET 2015 - (Limassol 28-29.11.15)
1η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Θεσ/νίκη 28-29.11.15)
1η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Ν.Σμύρνη 28-29.11.15)
1η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Νίκαια 28-29.11.15)
Τακτική Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Ηράκλειο 28-29.11.15)
Τακτική Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Τρίπολη 28.11.15)
Τακτική Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Καβάλα 28.11.15)
ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 2015 - (Λάρισα 28.11.15) 
ΟΙΚΟΝΟΜΕΙΑ 2015 - (Σέρρες 21-22.11.15) Προαγ Πρ-ΣΚΥΤ Αγων
«ΚΘ' ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2015» - (Νίκαια 21-22.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m & προαγ- (Καρπενήσι 21.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m - (Κάντζα 14-15.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m - (Χαλάδρι 14-15.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ MASTERS 25m - (Θεσ/νίκη 15.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m - (Θεσ/νίκη 14-15.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m - (Δράμα 14.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m & προαγ- (Αγ.Νικόλαος 14-15.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m & προαγ- (Αγρίνιο 14.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ GrandPrix 25m - (Βόλος 14.11.15)
ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10-11-12ετών - (Βόλος 14.11.15)
«ΠΕΤΡΙΔΕΙΑ 2015» προαγων -(Θεσ/νίκη 07-08.11.15)
Έκτακτη Ημερίδα Ορίων -(Θεσ/νίκη 01.11.15)
ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ 2015-(Καβάλα 31.10-01.11.15)
ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ-(Θεσ/νίκη 17.10.15)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΘΑΛΑΣΣΑΣ 2015-(ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 5-6.09.15)
5th FINA WORLD JUNIOR CHAMPIONSHIPS-(Singapore 25-30.08.15)
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ MASTERS - (Καζάν 05-16.08.15)
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ - (Καζάν 02-09.08.15)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΕΟΤΗΤΑΣ - (Τυφλίδα 26.07-01.08.15)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ - (Πάτρα 10-12 & Θεσ/νίκη 17-19.07.15)
XXI MEDITERRANEAN CUP - (Alexandroupoli 04-05.07.15)
FRENCH OPEN 2015 - (Vichy 04-05.07.15) 
30 GOLDEN BEAR 2015 - (Zagreb 04-05.07.15) 
1st EUROPEAN Games - (Baku 23-27.06.15) 
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ (Περιστέρι 26-28.06.15)
International Children’s Games - (Alkmaar 24–29.06.15) 
ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ 2015 - (Ηράκλειο 27-28.06.15) 
ΔΕΛΦΙΔΙΟΙ 2015 - (Αιγάλεω 27-28.06.15) 
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Ιλίσιο 20-21.06.15) 
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Χανιά 20-21.06.15) 
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Θεσ/νίκη 20-21.06.15) 
ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ - (Βόλος 20-21.06.15) 
ΡΕΣΤΕΙΑ 2015 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - (Π.Φάληρο 14.06.15) 
ΡΕΣΤΕΙΑ 2015  8-9ετών - (Π.Φάληρο 13.06.15) 
ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ - (Ηράκλειο 13.06.15) 
84ο ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΝ - (Άλιμος 12-14.06.15) 

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ
Περιστέρι Αποτ

Θεσ/νίκη Αποτ

Καβάλα

Χαλκίδα

Πάτρα

Χανιά

Άρτα

Χίος

Βόλος

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2002-14 Συνέχεια...


Καρτέλα Αθλητή Αποτελέσματα Ρεκόρ Επιδόσεις
Εγκύκλιοι Κανονισμοί Δελτία Τύπου Ειδήσεις
Προκήρυξη  Αγώνων Κολύμβησης 2015-16

Ευχαριστώ την μηχανογράφηση της ΚΟΕ και τους φίλους από όλη την Ελλάδα για την συμβολή τους στην παρουσίαση των αποτελεσμάτων.

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

 

 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ  ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 2016 

ΣΥΝΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 2016


ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

OLYMPIC  GAMES  2016  (RIO-BRAZIL 5-21.8.16)

ΒΙΚΕΛΕΙΑ 2016  (Σύρος 22.8.16)

 


 

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ

    ΝΟΜΟΣ περί Ερασιτεχνικού & Επαγγελματικού Αθλητισμού 2725/1999 μαζί με τις  τροποποιήσεις του Νόμου 3057/2002 Συνέχεια...

  Για να μαθαίνουμε τις υποχρεώσεις και τα δικαιώματα μας, των παιδιών μας και των ατόμων που ασκούν κάθε μορφής διοίκηση…..


  

πρόγνωση καιρού από το weather.gr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




 
Κατασκευή - Επιμέλεια - Ενημέρωση: N.Σεβαστός (12/10/2005)
http://www.swim-news.gr ©

For Bravenet: ( nsevastos@gmail.com ) 

 

 

Google


free counters