ΓΥΓΜΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 
" 4η  ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ  ΗΜΕΡΙΔΑ  7- 8 - 9 ΕΤΩΝ "
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  4 ΙΟΥΝΙΟΥ  2006
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1ο            :  50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ  ΑΓ. 1997
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΟΓΙΟΣ ΦΩΤΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 37,67
2 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 38,23
3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ 38,49
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 38,82
5 ΜΑΛΑΦΗΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤ 38,84
6 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 39,47
7 ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 40,06
8 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΡΕΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 41,10
9 ΤΣΑΠΟΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 42,17
10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 43,09
11 ΒΕΛΔΕΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 44,23
12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 44,34
13 ΦΩΤΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 44,39
14 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤ 44,49
15 ΒΡΕΤΤΟΣ ΜΟΥΛΟΣ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 44,54
16 ΚΙΡΜΙΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ 45,28
17 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΗΣ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 45,86
18 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 50,00
19 ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 50,45
20 ΖΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 56,76
21 ΧΟΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 57,70
22 ΤΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 59,37
23 ΜΑΚΡΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 1,31,72
ΕΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 51,78
ΕΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 54,32
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2ο          : 50μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ  ΚΡ.1997
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 36,58
2 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 38,06
3 ΝΤΟΓΟΥ ΚΑΡΑΤΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 38,76
4 ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ 39,76
5 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΜΙΚΑΕΛΛΑ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 40,65
6 ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 41,63
7 ΜΟΣΧΟΝΑ ΕΛΕΝΑ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 42,69
8 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 43,75
9 ΚΑΤΣΟΧΕΙΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 43,98
10 ΒΗΤΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡ 44,89
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 45,96
12 ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 48,25
13 ΧΑΙΤΟΓΛΟΥ ΕΦΗ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 48,56
14 ΛΥΓΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ 49,47
15 ΝΟΒΑΚ ΜΕΛΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 50,54
16 ΜΑΚΡΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ 51,18
17 ΦΡΑΓΚΟΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 51,59
18 ΚΑΡΑΤΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 51,84
19 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΗ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 53,15
20 ΚΕΧΑΓΙΑ ΙΣΜΗΝΗ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 55,07
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3ο            : 50μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ  ΑΓ.1998
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΡΜΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 36,72
2 ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 38,29
3 ΜΠΟΥΡΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 38,35
4 ΜΠΟΝΙΑΣ ΑΚΗΣ  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 40,37
5 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΠΕΤΡ 41,15
6 ΤΣΑΠΡΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 42,67
7 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 43,86
8 ΣΙΑΧΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 45,06
9 ΜΠΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 45,67
10 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 46,14
11 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 46,87
12 ΜΑΜΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 48,48
13 ΜΠΑΛΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 49,00
14 ΠΕΤΡΟΒΑΣ  ΑΚΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 50,59
15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ   ΝΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 50,62
16 ΓΑΩΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡ 51,92
17 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 55,39
18 ΒΑΧΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΚΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 55,70
19 ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΚΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 57,72
20 ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 59,48
21 ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞ. ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1,03,69
22 ΜΠΑΚΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 1,08,87
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 4ο            : 50μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ  ΚΡ.1998
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 37,87
2 ΓΡΑΨΑ ΘΕΟΔΩΡΑ   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 44,67
3 ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΑΚΟΧΑΛΚΙΔΑ 45,09
4 ΚΑΝΤΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ  ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡ 46,51
5 ΜΗΤΣΑΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ   ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 46,64
6 ΜΟΥΣΤΑΚΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ   ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 46,86
7 ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 47,51
8 ΣΜΙΤΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ   ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 48,57
9 ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 49,59
10 ΜΑΡΓΕΤΗ ΑΝΝΑ  ΝΟΧΑΛΚΙΔΑ 49,67
11 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΖΩΗ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 49,78
12 ΜΑΡΓΙΩΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ 50,53
13 ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΟΥ ΡΟΖΑ  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 50,61
14 ΔΕΓΛΕΡΗ ΣΟΦΙΑ   ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 52,59
15 ΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 52,91
16 ΚΟΛΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ  ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡ 54,99
17 ΨΩΜΙΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 55,89
18 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 56,08
19 ΚΟΥΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 59,98
20 ΠΙΤΣΙΝΗ ΣΟΦΙΑ   ΑΚΟΧΑΛΚΙΔΑ 1,00,01
21 ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΑΚΟΧΑΛΚΙΔΑ 1,03,20
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 5ο            : 25μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ  ΑΓ.1999
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΡΑΓΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 20,14
2 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 20,28
3 ΤΣΙΓΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΝΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 20,58
4 ΡΑΓΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 20,70
5 ΤΣΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 21,59
6 ΣΤΑΒΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 23,33
7 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ 23,58
8 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 24,23
9 ΜΑΝΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 24,87
10 ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 26,50
11 ΤΣΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡ 27,11
12 ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΦΡΑΓΓΙΣΚΟΣ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 27,24
13 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 27,49
14 ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 28,68
15 ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΝΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 28,79
16 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 29,07
17 ΤΣΑΠΡΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 29,31
18 ΖΙΜΑΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 29,34
19 ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡ 30,58
20 ΝΑΟΥΜ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 31,71
21 ΣΤΟΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΝΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 35,34
22 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 39,93
ΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 32,29
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 6ο            : 25μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ  ΚΡ.1999
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΑΚΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 20,24
2 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΛΕΡΙΑ  ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 20,61
3 ΚΑΡΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 24,16
4 ΜΑΡΚΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ  ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 24,81
5 ΚΩΝΣΤΑ ΣΟΦΙΑ  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25,21
6 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 26,72
7 ΤΣΟΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 27,31
8 ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 29,09
9 ΚΑΤΣΟΧΕΙΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 30,58
10 ΒΟΖΙΚΗ ΜΑΡΙΑΤΖΕΛΑ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 31,17
11 ΚΟΥΜΠΕ ΔΑΝΑΗ  ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡ 31,51
12 ΒΛΟΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡ 31,57
13 ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΕΤΙΝΑ  ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 32,43
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 7ο            : 50μ.ΥΠΤΙΟ  ΑΓ.1997
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΝΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 42,83
2 ΜΟΣΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΑΚΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 43,54
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 44,56
4 ΤΟΥΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 47,40
5 ΦΩΤΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 49,14
6 ΒΡΕΤΤΟΣ ΜΟΥΛΟΣ  ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 50,03
7 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΝΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 50,31
8 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΗΣ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 51,67
9 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 52,07
10 ΚΑΤΣΙΚΑΒΑΛΗΣ ΧΑΡΗΣ  ΑΚΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 52,81
11 ΤΣΑΠΟΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 52,87
12 ΡΙΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 53,02
13 ΚΙΡΜΙΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ 53,09
14 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  ΝΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 54,17
15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 54,23
16 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  ΝΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 55,42
17 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 57,43
18 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 58,07
19 ΖΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΚΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 1,00,70
20 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ 1,04,36
21 ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ   ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 1,05,00
22 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 1,07,37
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 8ο            : 50μ.ΥΠΤΙΟ  ΚΡ. 1997
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ 43,52
2 ΚΑΣΣΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 47,56
3 ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ 48,23
4 ΚΑΤΣΟΧΕΙΡΑΚΗ ΑΝΝΑ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 54,62
5 ΜΑΚΡΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ 55,59
6 ΧΑΙΤΟΓΛΟΥ ΕΦΗ  ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 55,80
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 55,90
8 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΑΝ ΑΝΑΙΣ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 56,42
9 ΚΕΧΑΓΙΑ ΙΣΜΗΝΗ  ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 56,56
10 ΒΗΤΤΑ ΕΛΕΝΗ   ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡ 56,99
11 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΖΩΗ  ΑΚΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 58,07
12 ΝΟΒΑΚ ΜΕΛΙΝΑ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 1,00,53
13 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΗ   ΝΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 1,05,65
14 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 1,12,12
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 9ο            : 25μ.ΥΠΤΙΟ  ΑΓ. 1998
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 20,24
2 ΜΠΟΥΡΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 21,03
3 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 22,12
4 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 22,44
5 ΜΠΙΖΙΟΥΚ ΜΑΡΙΟΣ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 22,81
6 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 23,00
7 ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 23,18
8 ΣΙΑΧΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 23,23
9 ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24,56
10 ΜΑΜΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 24,74
11 ΚΑΤΩΧΟΡΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 25,26
12 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25,39
13 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 26,32
14 ΜΑΚΚΑΣ ΘΑΝΟΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 27,30
15 ΑΡΝΑΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 27,32
16 ΠΕΤΡΟΒΑΣ  ΑΚΟΧΑΛΚΙΔΑΣ 27,67
17 ΡΑΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 28,83
18 ΤΖΕΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 29,17
19 ΒΑΧΛΑΣ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 30,19
20 ΜΠΑΚΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 32,98
21 ΚΟΥΤΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 33,50
22 ΚΑΔΔΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 36,80
ΕΣ ΤΣΙΜΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 37,56
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 10ο             : 25μ.ΥΠΤΙΟ  ΚΡ. 1998
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥ 24,30
2 ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΝΙΚΗ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24,75
3 ΚΑΝΤΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠ 24,78
4 ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΟΥ ΡΟΖΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25,53
5 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25,58
6 ΜΑΡΓΙΕΤΗ ΑΝΝΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25,70
7 ΠΟΥΛΕΛΗ ΑΜΑΛΙΑ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 26,01
8 ΨΩΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 27,45
9 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 28,14
10 ΔΕΓΛΕΡΗ ΣΟΦΙΑ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 28,59
11 ΤΣΙΜΠΙΔΗ ΚΙΑΡΑ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 28,92
12 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 28,93
13 ΠΙΤΣΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 28,94
14 ΨΩΜΙΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 29,68
15 ΚΑΡΑΦΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤ 30,12
16 ΜΠΟΥΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 30,26
17 ΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 30,68
18 ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΗΡΩ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 31,06
19 ΤΑΦΛΑΜΠΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 31,26
20 ΝΕΡΑΤΖΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 34,76
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 11ο             : 25μ.ΥΠΤΙΟ  ΑΓ. 1999
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 23,04
2 ΤΣΙΓΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 23,89
3 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 24,43
4 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 24,66
5 ΤΣΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 25,56
6 ΖΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26,10
7 ΜΑΝΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 26,45
8 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 28,70
9 ΤΣΟΥΓΚΡΙΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 28,84
10 ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 28,85
11 ΚΑΜΟΥΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡ 29,48
12 ΝΑΟΥΜ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 30,07
13 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 30,78
14 ΤΣΑΠΡΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 30,87
15 ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 32,18
16 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 33,12
17 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 34,65
18 ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 34,71
19 ΣΤΟΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 35,24
20 ΣΑΡΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 37,21
21 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡ 37,93
22 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 39,09
23 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΔΑΣΑΡΑΦΗΝΑΣ 39,82
ΕΣ ΚΑΝΤΟΥΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 30,95
ΕΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 43,73
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 12ο             : 25μ.ΥΠΤΙΟ  ΚΡ. 1999
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 22,23
2 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 26,61
3 ΚΑΡΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 27,29
4 ΒΟΖΙΚΗ ΜΑΡΙΑΤΖΕΛΛΑ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 28,59
5 ΤΣΟΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 29,14
6 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 29,20
7 ΛΟΥΚΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 30,27
8 ΚΩΝΣΤΑ ΣΟΦΙΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 30,53
9 ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 31,18
10 ΜΑΡΚΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 31,46
11 ΚΑΤΣΟΧΕΙΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 34,70
12 ΧΑΙΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 35,17
13 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡ 36,01
14 ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑ ΕΛΛΗ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 41,98
15 ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΝΑ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 45,78
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 13ο             :  50μ.ΠΡΟΣΘΙΟ  ΑΓ. 1997
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 46,29
2 ΜΟΣΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 47,47
3 ΚΟΡΟΠΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 50,14
4 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 50,86
5 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 51,29
6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 52,95
7 ΒΕΛΔΕΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 54,65
8 ΛΑΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 56,42
9 ΛΟΥΚΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 56,98
10 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 58,22
11 ΤΟΥΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 58,40
12 ΤΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 59,58
13 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1,01,67
14 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1,03,14
15 ΧΟΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1,08,55
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 14ο             : 50μ.ΠΡΟΣΘΙΟ  ΚΡ.  1997
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 51,81
2 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 52,67
3 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡ 53,79
4 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΜΙΚΑΕΛΛΑ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 53,80
5 ΚΑΛΟΓΕΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 56,80
6 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΑΝ ΑΝΑΙΣ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 1,05,28
7 ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑ ΚΕΛΥ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 1,06,60
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 15ο            : 25Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓ.1998
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΡΜΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 22,35
2 ΜΠΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 24,01
3 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24,04
4 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 25,92
5 ΜΠΙΖΙΟΥΚ ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 26,32
6 ΤΣΙΛΙΚΟΧΡΥΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26,34
7 ΜΑΚΚΑΣ ΘΑΝΟΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 26,70
8 ΜΠΑΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 30,63
9 ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠ 33,48
10 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 33,82
11 ΡΑΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 35,10
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 16ο             : 25μ.ΠΡΟΣΘΙΟ  ΚΡ. 1998
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΡΔΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25,06
2 ΜΟΥΣΤΑΚΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 27,63
3 ΣΜΗΤΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 27,67
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΖΩΗ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 28,20
5 ΚΑΖΑΤΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 28,46
6 ΜΗΤΣΑΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 28,46
7 ΓΡΑΨΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 29,62
8 ΨΩΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 31,79
9 ΚΟΛΛΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠ 33,78
10 ΝΕΡΑΤΖΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 33,82
11 ΚΟΥΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 34,17
12 ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 37,50
13 ΓΟΥΡΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 39,18
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 17ο             : 25μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ  ΑΓ. 1997
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΛΑΦΗΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 18,37
2 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ 18,73
3 ΚΟΡΟΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 18,93
4 ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 19,67
5 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 20,00
6 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 20,50
7 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 21,32
8 ΣΤΟΓΙΟΣ ΦΩΤΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 21,56
9 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥ 22,65
10 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 22,96
11 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 23,32
12 ΛΑΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 23,91
13 ΚΑΤΣΙΚΑΒΑΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 25,54
14 ΡΙΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 30,77
15 ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 31,12
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 18ο             : 25μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ  ΚΡ. 1997
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΣΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 19,57
2 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 19,74
3 ΝΤΟΓΟΥ-ΚΑΡΑΤΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 19,86
4 ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 20,43
5 ΜΟΣΧΟΝΑ ΕΛΕΝΑ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 23,21
6 ΚΑΛΟΓΕΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ 25,62
7 ΚΑΡΑΤΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 26,28
8 ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ 30,70
9 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΖΩΗ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 31,09
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 19ο            : 25μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ  ΑΓ.1998
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 20,85
2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 22,30
3 ΤΣΑΠΡΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 22,58
4 ΤΣΙΛΙΚΟΧΡΥΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 23,40
5 ΜΠΟΝΙΑΣ ΑΚΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 25,05
6 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 33,20
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 20ο            : 25μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ  ΚΡ. 1998
Κ/ΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 21,39
2 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΑΣΑΡΑΦΗΝ 22,04
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΖΩΗ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 24,29
4 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 24,50
5 ΚΟΡΔΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 25,75
6 ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 25,88
7 ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 27,89
8 ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΝΙΚΗ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 28,06
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 21ο            : 4Χ50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 
Γ/Κ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 Ν.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2,33,66
2 Ν.Α.Ο. ΑΡΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2,46,39
3 Α.Ο. ΩΚΕΑΝΟΣ 2,51,88
4 Γ.Σ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3,00,50
5 Α.Κ.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3,10,32
6 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3,14,67
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 22ο            : 4Χ50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Γ/Κ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 Ν.Α.Ο. ΑΡΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2,55,43
2 Ν.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3,02,79
3 Γ.Σ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3,15,86
4 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3,22,56
5 Α.Κ.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3,24,65
6 Α.Ο. ΩΚΕΑΝΟΣ 3,30,79